Biuro podróży Częstochowa - LINDA

Nasze biuro podróży Częstochowa organizuje wycieczki szkolne oraz wycieczki jednodniowe z Częstochowy i okolic. Siedziba firmy to Częstochowa, Al. NMP 28 i posiada bardzo dobre opinie wśród częstochowskich biur podróży.

   


Nasze biuro podróży z Częstochowy znajduje się przy al. NMP 28, 42-200 Częstochowa. (Zobacz jak do nas trafić!) Na częstochowskich rynku biur podróży istniejemy od 1990 pod nazwą Biuro Podróży Częstochowa - LINDA. Przez prawie 20 lat z roku na rok przygotowujemy dla naszych Klientów najlpesze oferty z wycieczek i zorganizowanych wczasów w Grecji, wczasów w Bułgarii, ale także wycieczek jednodniowych czy wycieczek szkolnych.

Posiadamy odpowiednie na organizowane imprez turystycznych, dzięki czemu nasze biuro podróży może zaproponować najlepszą ofertę ze wszystkich biur podróży w Częstochowie.

Nasza flagowa oferta to wycieczki autokarowe, na których zapewniamy możliwość zwiedzenia ciekawych miejsc w danym regionie. Propozycje naszego biura podróży znajdującego się w AL. NMP 28 wycieczek autokarowych do Wenecji, Pragi, Wiednia, Budapesztu to gwarancja udanego odpoczynku także podczas podróży do miejsca docelowego praktycznie dla każdego, bez względu na wiek.

Ciekawą ofertą są także wycieczki promowe do Szwecji i Norwegii, które niejednokrotnie są polecane przez osoby, które skorzystały już z tej propozycji naszego biura podróży.

Jeżeli szukasz ciekawych możliwośc spędzenia weekndu lub potrzebujesz po prostu czasu na zrelaksowanie się to wycieczki autokarowe z Częstochowy zagwarantują Tobie niezapomniane wrażenia.