obozy młodzieżowe

Biuro podróży LINDA - wczasy autokarem 2019 - Albania, Grecja, Bułgaria - Aleja Najświętszej Maryi Panny 28, 42-200 Częstochowa

Zakwaterowanie: Hotel Orea Eleni*** - usytuowany w odległości ok. 100 m od morza i piaszczystej, szerokiej plaży w centrum miasteczka.

Do dyspozycji gości jest restauracja, kawiarnia i winda hotelowa.

od 1598.00 zł

Zakwaterowanie:
Międzynarodowy Kompleks Star Club ***dla dzieci i młodzieży z basenem i klimatyzacją

Położenie: w południowej części Słonecznego Brzegu w odległości 300 m od morza, w dwóch nowoczesnych budynkach, zbudowanych w 2014 roku. Teren ogrodzony, posiada całodobową ochronę, dostępny tylko dla turystów.

od 1598.00 zł

obozy młodzieżowe

JAROSŁAWIEC - malowniczo położona miejscowość rozciągająca się wzdłuż morza, pomiędzy takimi znanymi miejscowościami jak Ustka i Darłowo. Klimat jest tu niepowtarzalny, posiada wszystkie walory zdrowotne i klimatyczne sprzyjające zdrowemu wypoczynkowi.

od 1649.00 zł

Zapraszamy do Rimini - stolica słońca na Riwierze Adriatyckiej!

od 1599.00 zł

Słońce, woda, zabawa, muzyka, a także nauka przydatnych rzeczy! To wszystko znajduje się w naszej ofercie: obozy młodzieżowe. Zachęcamy wszystkie młode osoby i ich rodziców do zaznajomienia się z naszą propozycją obozów i kolonii. W wakacje nie ma czasu na nudę, więc spędź je z nami. Na pewno nie pożałujesz.

Nasze biuro podróży organizuje obozy młodzieżowe letnie oraz zimowe w najciekawszych miejscach Polski oraz Europy. Latem zobaczysz z nami m.in. słoneczne Włochy, gorącą Hiszpanie oraz wspaniałą Grecję, natomiast zimą spróbujesz swoich sił na stokach narciarskich w górskich miejscowościach.

Słyniemy także z bardzo dobrego wywiązywania się ze swoich obowiązków jako organizator kolonii. Zapewniamy dzieciom niezapomniany wypoczynek nad polskim morzem wraz z bogatym programem animacyjno – sportowym.

Obozy młodzieżowe, to świetnie zorganizowany czas, pełen rozrywek oraz ciekawych wycieczek dla starszych dzieci, jak i tych młodszych. Naszymi najpopularniejszymi ofertami są obozy w Grecji, we Włoszech oraz w Bułgarii.

Słowa opisujące tę podstronę:

  • kolonie dla młodzieży za granicą
  • obozy młodzieżowe w Grecji
  • obozy młodzieżowe w Bułgarii
  • obozy młodzieżowe w Albanii
  • obozy mlodziezowe w Polsce
  • kolonie dla dzieci nad morzem