Biuro podróży LINDA

Aleja Najświętszej Maryi Panny 28, 42-200 Częstochowa

Czym jest czarda?

Data dodania: 20-03-2020

Czym jest czarda?

Prawdziwą, węgierską kolację można  zjeśc w czardzie

czytaj więcej »

Ciekawostki- Kolacja folklorystyczna w czardzie podczas zwiedzania Budapesztu

Data dodania: 19-03-2020

Kolacja folklorystyczna w czardzie podczas zwiedzania Budapesztu

czytaj więcej »

Na wakacje – z biurem podróży czy samemu?

Data dodania: 09-07-2019

Podróżowanie jest jedną z największych przyjemności życia. Ci, którzy często bywają w świecie cieszą się opinią ludzi otwartych, czerpiących z życia pełnymi garściami. Ci, którzy rzadko lub wcale nie podróżują, najbardziej marzą właśnie o tym, by wsiąść w samolot i odkrywać coraz to nowsze miejsca. A jeśli już chodzi o realizację marzeń – lepiej wybrać biuro podróży czy samodzielnie zaplanować wyjazd?

czytaj więcej »

Dlaczego warto jechać do Bułgarii?

Data dodania: 09-07-2019

Bułgaria swego czasu była kierunkiem niezwykle obleganym przez turystów z Polski. Głównym powodem jest stosunkowo niski koszt pobytu tam, oraz oczywiście bajeczne widoki. Czy są inne powody, dla których wciąż wakacje w Bułgarii są jednym z pierwszych kierunków urlopowych dla Polaków?

czytaj więcej »

Okazje last minute w najlepszych biurach podróży

Data dodania: 25-03-2019

Gdy śniegi ustępują i zima odchodzi w niepamięć, coraz częściej zaczynają nam przemykać przez głowę urlopowe plany. Solidne biuro podróży powinno nam zapewnić rozrywkę na najwyższym poziomie, taką, aby podróżowanie stało się przyjemnością, do której będziemy tęsknić przez całą resztę roku!

czytaj więcej »

Jak wybrać biuro podróży?

Data dodania: 05-01-2019

Od czasu do czasu media obiegają wiadomości o wycieczkach zorganizowanych z biurem podróży, które okazywały się kompletną klapą. Aby wymarzone wakacje nie okazały się koszmarem, należy zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów.

czytaj więcej »

Wycieczka autokarowa do Wenecji

Data dodania: 18-12-2018

Wenecja (Włochy) jest miastem tak urokliwym, że każdy, kto był tam choć raz, pragnie wracać tam po raz kolejny i kolejny. Jest to miejsce wyjątkowe, pełne bardzo specyficznej architektury, klimatu, uroczych knajpek, które budzą nostalgię. Coraz więcej biur podróży zaczyna mieć w swojej ofercie krótkie, jednodniowe lub weekendowe wycieczki do najciekawszych miast na świecie - takich, które wzbudzają fascynację i rozbudzają prawdziwą miłość do podróżowania.

czytaj więcej »

Imprezy autokarowe

Data dodania: 20-11-2018

Zwiedzanie atrakcji turystycznych jest w sposób naturalny połączone z podróżą w miejsce docelowe i spacerowaniem po jego zaułkach. W ten sposób z pozycji pieszego jesteśmy w stanie zapoznać się z najciekawszymi zakątkami miast czy wsi, które są szczególnie warte uwagi. Jednak biura podróży poszły o krok dalej i zaoferowały swoim klientom zwiedzanie miast w pigułce. Ekspresowe imprezy autokarowe to sposób na to, by zobaczyć co najważniejsze i najbardziej warte uwagi, nie nudzić się, a jednocześnie nie zmęczyć zbytnio spacerami.

czytaj więcej »

Uroki Albanii - wycieczki autokarowe

Data dodania: 09-11-2018

Autokarowe wycieczki do Albanii to świetny pomysł na spędzenie wakacji. Albania to fajne miejsce dla singla, pary, ale także dla całej rodziny. Każdy tam znajdzie dla siebie coś wyjątkowego, co pozwoli przywieść z powrotem do Polski przyjemne wspomnienia z urlopu.

czytaj więcej »

Bułgaria - czy warto jechać na wakacje autokarem?

Data dodania: 02-11-2018

Bułgaria to kraj, który przede wszystkim kojarzy się z pięknymi, szerokimi i piaszczystymi plażami, gdzie piasek idealnie oddaje wakacyjny klimat. Łączna długość plaż na terytorium Bułgarii to ponad 130 kilometrów, co gwarantuje znalezienie odpowiedniego miejsca przy morzu na odpoczynek na słońcu.

czytaj więcej »

Dlaczego warto jechać do Grecji?

Data dodania: 30-10-2018

Wczasy w Grecji to jedna z najlepszych możliwych opcji spędzenia ciekawych wakacji z pewną słoneczną pogodą. Powodów jest mnóstwo, jednak pewniakiem jest wspomniana wcześniej pogoda. W Grecji przez większość dni w roku świeci słońce, a na przeważającej części greckich wysp średnia temperatura latem waha się w okolicach 31 stopni C. Kraj ten można odwiedzać więc o każdej porze roku ciesząc się doskonałą pogodą.

czytaj więcej »
linda.net.pl informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij