Wycieczki szkolne

Biuro podróży LINDA - Aleja Najświętszej Maryi Panny 28, 42-200 Częstochowa

KATALOG SZKOLNY 2022/2023 

KLKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ KATALOG

 

 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2022/2023

 

KLKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ KATALOG 

 

 

 

 

UWAGA! 

Nasze programy szyjemy na miarę! Istnieje możliwość zorganiozwania wycieczki w dowolnym kierunku Polski i Europy, zgodnie z oczekiwaniami klienta.

 

Zapraszamy do obejrzenia katalogu szkolnego.

od 89.00 zł

Zapraszamy do obejrzenia katalogu na Dzień Edukacji Narodowej.

od 349.00 zł
 
 
 
 
Wycieczki szkolne

Wycieczka szkolna to zarówno jednogodzinne wyjście ze szkoły w jej najbliższy teren, jak i jedno- lub kilkudniowe wyjazdy do różnych zakątków kraju i zagraniczne posiadają cele i zorganizowaną formę a także wiążą się z przebyciem określonej trasy. By wycieczka mogła nosić miano“szkolnej”, nie wystarczy gdy jest zorganizowania przez szkołę dla uczniów, musi mieć ona ścisły cel – temat. Głównie jest to realizacja ustaleń dydaktyczno-wychowawczych programu nauczania, konkretnych tematów i haseł

Ciekawe wycieczki szkolne

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele ciekawych programów wycieczek szkolnych. Wycieczki szkolne dają możliwość poznania pięknych i interesujących miejsc. Wycieczki szkolne to także doskonały sposób na integrację uczniów. Proponujemy wyjazdy 1 dniowe, 2 dniowe, 3 dniowe wycieczki szkolne lub kilkudniowe.

Organizujemy krajowe i zagraniczne wycieczki szkolne do Hiszpanii, Włoch, Grecji, Francji. Proponujemy Państwu wyjazdy jedno- i wielodniowe do najpiękniejszych regionów Polski oraz zagranicę. Chcemy by organizowane przez nas wycieczki motywowały, inspirowały oraz budziły pasję w młodym człowieku.

Chcesz zorganizować wycieczkę w Twojej szkole?

Pomożemy zorganizować wyjazd, poprowadzimy Cię przez procedurę po kroku. Istnieje możliwość dopasowania programów do indywidualnych oczekiwań. Realizujemy też autorskie pomysły szkół.

Dysponujemy sprawdzona bazą obiektów noclegowych, korzystamy z usług zaufanych przewoźników oraz zatrudniamy profesjonalna kadrę pilotów i przewodników. Zorganizujemy spotkanie dla uczestników. Skontaktuj się z nami!

 

KATALOG SZKOLNY 2019 - 2020

 

 ZOBACZ KATALOG WYCIECZEK Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ!

 

Słowa opisujące tę podstronę:

  • wycieczki autokarowe szkolne
  • wycieczki szkolne jednodniowe
  • wycieczki szkolne jednodniowe Śląsk
  • wycieczki szkolne autokar
  • wycieczki szkolne 1 dniowe Śląsk
linda.net.pl informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij