Czym jest czarda?

Data dodania: 20-03-2020

Czym jest czarda?

Prawdziwą, węgierską kolację można  zjeśc w czardzie

 

Najlepszym określeniem tego miejsca jest  karczma lub zajazd.. Jest to po prostu miejsce , gdzie zachowano  lokalny koloryt, dlatego naprawdę warto zwiedzać czardę w Budapeszcie.

Głównym atutem takiej gospody jest jest menu.. to najlepsze miejsce, żeby poznać  tradycyjne węgiersakie smaki i potrawy narodowe. Cop istotne, wszystkie dania  są przygotowywane na bazie świeżych , lokalnych produktów.

Wystrój jest rustykalny - drewniane krzesła, ławy i stoły. Dopełnieniem tego  jest orkiestra w ko9lorowych strojach ludowych, która przygrywa gościom do kolacji. Dzięki temu atmosfera jest naprawde  fantastyczna- gwar, śmiech i pełen relaks przy świetnym jedzeniu.

Co serwuje się na kolacje folklorystyczną w Budapeszcie?

Wieczór w czardzie  i kolacja folklorystyczna w Budapeszcie to prawdziwa uczta dla podniebienia.. Głównym daniem jest oczywiście gulasz  i kawałki  soczystego mięsa. Nie można również zapomnieć o duzym wyborze mięs, czy tradycyjnych zupach.

 Kolacja folklorystyczna  Budapeszt

W daniach, jak i ludowych tradycjach  zakleta jest cała  historia i kultura  każdego  państwa.

W przypadku Węgier ma to szczególny wymiar . Pysznie i pełne  madziarskiego  temperamentu potrawy przypadna do gustu nie tylko  smakoszom , ale  i wszystkim osobom  lubiacym dobrze zjeść. Znane na całym  wina i inne alkohole stanowią ich idealne dopełnienie. Podobnie  jak desery, obok których  nie da się  przejsc obojetnie.

 Tak charakterystyczna  dla Węgier muzyka i taniec  stanowia ukoronowanie  spotkania w karczmie.

Każda kolacja  folklorystyczna  w czardzioe to przeżycie, jakie na długo zostaje w pamieci, a związane z nim wspomnienia zawsze przywołują wiele pozytywnych emocji

linda.net.pl informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij