Uroki Albanii - wycieczki autokarowe

Data dodania: 09-11-2018

Autokarowe wycieczki do Albanii to świetny pomysł na spędzenie wakacji. Albania to fajne miejsce dla singla, pary, ale także dla całej rodziny. Każdy tam znajdzie dla siebie coś wyjątkowego, co pozwoli przywieść z powrotem do Polski przyjemne wspomnienia z urlopu.

Albania to kraj, który może nas przede wszystkim zaskoczyć. Jeśli lubimy zwiedzać, poznawać inną kulturę, to z pewnością powinniśmy przekonać się o dużych kontrastach w albańskich miejscowościach. Chodzi między innymi o zestawienie ze sobą widocznie bogatych i bardzo biednych domów. To razem daje jej urok i niezwykły charakter, o którym nie przekonamy się czytając przewodniki po Albanii czy odwiedzając strony internetowe dla turystów.

Poza tym, w Albanii zostało zachowanych wiele innych cudownych zabytków, które znajdują się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Kryją one w sobie historię wartą poznania. Zobaczymy tam również malownicze widoki na góry leżące tuż przy morzu.

Interesującą możliwością zwiedzenia tego kraju są wycieczki objazdowe autokarem do Albanii, których harmonogram zawiera m.in. przejazd przez wybrane miejscowości, przewodnika turystycznego oraz zapewniony komfort podczas podróży dzięki wygodnemu autokarowi wraz z toaletą czy darmowym wifi. Dla osób lubiących dobrą zabawę super atrakcją będzie wieczór folklorystyczny przy tamtejszej muzyce. Właśnie w Albanii, najsłynniejsza jest tallava, która doskonale wprowadzi nas w prawdziwy bałkański klimat.

Dla osób, które wolą wypoczywać na plaży, Albania zapewnia piękne plaże z białym piaskiem, lazurowe morze i gorący klimat. To wszystko za niewielkie pieniądze, ponieważ ceny są tam wyjątkowo niskie.

Idąc do restauracji, możemy spróbować wspaniałej śródziemnomorskiej kuchni, która składa się głównie z owoców morza - typowych dla tamtym rejonów. Albańczycy są bardzo gościnni. Mówi się o tak zwanym bałkańskim luzie, który mają w sobie. Zazwyczaj nie przejmują się błahostkami, dlatego z pewnością nie będziemy mieć żadnych problemów, by się z nimi porozumieć.


linda.net.pl informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij