wycieczki szkolne

Biuro podróży LINDA - Aleja Najświętszej Maryi Panny 28, 42-200 Częstochowa

KATALOG SZKOLNY 2019 - 2020

 ZOBACZ KATALOG WYCIECZEK Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ!

Wycieczki szkolne

Wycieczka szkolna  to  zarówno jednogodzinne wyjście ze szkoły w jej najbliższy teren, jak i jedno- lub kilkudniowe wyjazdy do różnych zakątków kraju i zagranicy.ne posiadają cele i zorganizowaną formę a także wiążą się z przebyciem określonej trasy. By wycieczka mogła nosić miano“szkolnej”, nie wystarczy gdy jest zorganizowania przez szkołę dla uczniów, musi mieć ona ścisły cel – temat. Głównie jest to realizacja ustaleń dydaktyczno- wychowawczych programu nauczania, konkretnych tematów i haseł

Ciekawe wycieczki szkolne

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele ciekawych programów wycieczek szkolnych. Wycieczki szkolne dają możliwość poznania pięknych i interesujacych miejsc.Wycieczki szkolne to  także doskonały sposób na integrację uczniów.Proponujemy wyjazdy 1 dniowe, 2 dniowe, 3 dniowe wycieczki szkolne lub kilkudniowe.

Organizujemy krajowe i zagraniczne wycieczki szkolne do Hiszpanii, Włoch, Grecji, Francji. Proponujemy Państwu wyjazdy jedno- i wielodniowe do najpiękniejszych regionów Polski oraz zagranicę. Chcemy by organizowane przez nas wycieczki  motywowały, inspirowały oraz budziły pasję w młodym człowieku.

Chcesz zorganizować wycieczkę w Twojej szkole?

Pomożemy zorganizować wyjazd, poprowadzimy Cię przez procedurę po kroku. Istnieje możliwość dopasowania programów do indywidualnych oczekiwań. Realizujemy też  autorskie pomysły szkół.

Dysponujemy sprawdzona bazą obiektów noclegowych, korzystamy z usług zaufanych przewożników oraz zatrudniamy profesjonalna kadrę pilotów i przewodników. Zorganizujemy spotkanie dla uczestników. Skontaktuj sie z nami!

Słowa opisujące tę podstronę:

  • wycieczki autokarowe szkolne
  • wycieczki szkolne jednodniowe
  • wycieczki szkolne jednodniowe Śląsk
  • wycieczki szkolne autokar
  • wycieczki szkolne 1 dniowe Śląsk